backgroundImage
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 5
týden: 5
celkem: 274704

Statická tráva Polák model

U nás najdete velký výběr statické trávy, nebo-li flocku. Momentálně flock délky 1 mm máme vyprodaný, pracujeme na doplnění.

Mezi zákazníky jsme zaslechli, že flock Polák se shlukuje do hrudek, ano, 4,5 a 6 cm, stačí ale pokropit čistou vodou z rozprašovače, nechat chvíli uschnout a můžete pracovat.

Naše výroba je z 90% manuální, i v této době digitálních technologií.

Napište nám Váše zkušenosti s flockem Polák model. Těšíme se na Vaše příspěvky.

Divoké keře

30. 03. 2021, 09:49

Dívoké keře. Jak se Vám pracuje s tímto výrobkem?

Komentáře

30. 03. 2021, 11:09:48
Marcel - (odpovědět)
Keře jsou pevné, robusní a přitom při troše opatrnosti, dobře tvarovatelné. Snadno se "porcuji" na potřebnou velikost(plochu). Vysoký podklad (chlupatina) se dá podle potřeby snížit (prostě sestřihnout)- nebo naopak využit! Určitě lepši varianta než malý a nízký podklad (některé konkurenční foliáže mají podklad 1mm a nejde zaboha sundat) Take kvituji, ze má podklad neutrálni barvu takže nevadí když občas trošilinku "prosvítá". Uvítal bych variantu MIX - něco jako mate MIX lučních květin. Prostě v balíčku místo jedné foliáže 4 menší v různých barvách :) Hmm... stejně si objednám další "velké" v různých barvách. Ale mohl sem už teď mít jasno jak reálně vypadají a pak doobjednat ty které se mě budou nejvíce líbit. MIX TEST BALIČEK ?
31. 03. 2021, 07:30:18
Tomáš - (odpovědět)
Těší mě, že jste spokojený a děkuji za krásnou zpětnou reakci. Nápad na MIX balení je víc než dobrý, zkusíme :).
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).