možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 137
týden: 1270
celkem: 306329
TIPY A RADY

 

 


ODLITKY SKÁLY 

   Ze sádrových odlitků můžete sestavit větší skalní masivy. Aby "skála" nepopraskala, doporučujeme pěnový polystyren, jako podklad, který       nalepíte  na dřevěný podklad kolejiště. Na přilepení můžete použít lepidlo, nejlepší ale je použít tekutou sádru, to proto, že i v případě, kdy řídká sádra   vyteče mezi spáry, jednoduše jí zabrousíte nebo odstraníte, lepidlo se odstraňuje hůř.   

po nalepení odlitky nemusíte tvarovat, protože už mají tvary, připravené k pokamžitému použití. Sada se skláda z několika kusů, který pasují k sobě. Samozřejmě, v případě, že odlitky chcete poupravit a vytvarovat, můžete použít malou pilku nebo klasický plochý šroubovak. Záleží na Vás.


11.01.2024

Naturex F - imitace listí. Na tento výrobek máme velmi dobré recenze, zákazníci píší, že jsou maximálně spokojení, což mě velice těší.

Také dostávám dotazy, jak se s tímto materiálem pracuje. Jednoduše. Kostru stromu či keřu potáhnete lepidlem, poté aplikujete síťovinou (7402 např.), necháme zaschnout a po zaschnuti přestříkáte lepidlem 5595 (5596 náhradní balení), posypete "listím" a znovu přestříkate lepidlem. Doporučujeme tenkou vrstvu síťoviny, ať stromek či keř vypadá přirozeně.  

 

 

Divoké keře

30. 03. 2021, 09:49

Dívoké keře. Jak se Vám pracuje s tímto výrobkem?

Komentáře

30. 03. 2021, 11:09:48
Marcel - (odpovědět)
Keře jsou pevné, robusní a přitom při troše opatrnosti, dobře tvarovatelné. Snadno se "porcuji" na potřebnou velikost(plochu). Vysoký podklad (chlupatina) se dá podle potřeby snížit (prostě sestřihnout)- nebo naopak využit! Určitě lepši varianta než malý a nízký podklad (některé konkurenční foliáže mají podklad 1mm a nejde zaboha sundat) Take kvituji, ze má podklad neutrálni barvu takže nevadí když občas trošilinku "prosvítá". Uvítal bych variantu MIX - něco jako mate MIX lučních květin. Prostě v balíčku místo jedné foliáže 4 menší v různých barvách :) Hmm... stejně si objednám další "velké" v různých barvách. Ale mohl sem už teď mít jasno jak reálně vypadají a pak doobjednat ty které se mě budou nejvíce líbit. MIX TEST BALIČEK ?
31. 03. 2021, 07:30:18
Tomáš - (odpovědět)
Těší mě, že jste spokojený a děkuji za krásnou zpětnou reakci. Nápad na MIX balení je víc než dobrý, zkusíme :).
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).