backgroundImage
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 10
týden: 10
celkem: 274708

Statická tráva Polák model

U nás najdete velký výběr statické trávy, nebo-li flocku. Momentálně flock délky 1 mm máme vyprodaný, pracujeme na doplnění.

Mezi zákazníky jsme zaslechli, že flock Polák se shlukuje do hrudek, ano, 4,5 a 6 cm, stačí ale pokropit čistou vodou z rozprašovače, nechat chvíli uschnout a můžete pracovat.

Naše výroba je z 90% manuální, i v této době digitálních technologií.

Napište nám Váše zkušenosti s flockem Polák model. Těšíme se na Vaše příspěvky.

Naturex

24. 10. 2021, 09:05

Naturex patřil k prvním výrobkům firmy Polák model. Po skoro dvaceti letech jsme ukončili výrobu tohoto produktu a nahradili jej novým výrobkem Naturex F. Dnes zjišťujeme, že po klasickém Naturexu je pořád poptávka a tak uvažujeme o jeho opětovné výrobě.

Jak jste byli vy spokojení s tímto produktem?

Myslíte si, že bychom měli vrátit Naturex do prodeje?

Pište nám své zkušenosti a názory, protože vyrábíme pro Vás a chceme vyhovět přáním každého zákazníka.

Těšíme se na reakce

Komentáře

27. 01. 2022, 14:40:19
Martin Liška - (odpovědět)
Dobrý den pane Poláku, můj názor je, že Naturex je nejlepší materiál pro vlastní výrobu listnáčů a měl by být v nabídce. Samotné listí - to je napůl cesty. Ať se daří.
28. 01. 2022, 08:54:46
Tomáš Polák - (odpovědět)
Dobrý den, pane Liško. Moc děkuji za pochvalu. Ano, na přání zákazníků. jsme naturex vrátili do výroby. Teď běží výroba, postupně budeme přidávat na e-shop. Děkuji, a't se daří i Vám. Tomáš Polák
17. 05. 2022, 15:22:08
Petr - (odpovědět)
Dobrý den, chtěl bych radu, jak nejlépe " porcovat" foliaz, aby nedošlo k jejímu poškození. Děkuji za odpověď
04. 11. 2022, 19:39:50
Tomáš Polák - (odpovědět)
Dobrý večer, reaguji asi pozdě :), bylo to dost hektické. Naturex můžete stříhat nebo odtrhávat kousky, potřebné na výrobu stromků. Opadane listy můžete nasypat na strom a zafixovat lepidlem 5595, nezanechává lesklý filtr. Naturex jsme vyřadili ze sortimentu, zákazníci si oblíbili Naturex F, k tomu si zakoupí barvenou síťovinu a výše zmíněné lepidlo 5595. Moc děkuji a přeji hezký večer Tomáš Polák
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).