možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 193
týden: 193
celkem: 313980
TIPY A RADY

 

 


ODLITKY SKÁLY 

   Ze sádrových odlitků můžete sestavit větší skalní masivy. Aby "skála" nepopraskala, doporučujeme pěnový polystyren, jako podklad, který       nalepíte  na dřevěný podklad kolejiště. Na přilepení můžete použít lepidlo, nejlepší ale je použít tekutou sádru, to proto, že i v případě, kdy řídká sádra   vyteče mezi spáry, jednoduše jí zabrousíte nebo odstraníte, lepidlo se odstraňuje hůř.   

po nalepení odlitky nemusíte tvarovat, protože už mají tvary, připravené k pokamžitému použití. Sada se skláda z několika kusů, který pasují k sobě. Samozřejmě, v případě, že odlitky chcete poupravit a vytvarovat, můžete použít malou pilku nebo klasický plochý šroubovak. Záleží na Vás.


11.01.2024

Naturex F - imitace listí. Na tento výrobek máme velmi dobré recenze, zákazníci píší, že jsou maximálně spokojení, což mě velice těší.

Také dostávám dotazy, jak se s tímto materiálem pracuje. Jednoduše. Kostru stromu či keřu potáhnete lepidlem, poté aplikujete síťovinou (7402 např.), necháme zaschnout a po zaschnuti přestříkáte lepidlem 5595 (5596 náhradní balení), posypete "listím" a znovu přestříkate lepidlem. Doporučujeme tenkou vrstvu síťoviny, ať stromek či keř vypadá přirozeně.  

 

 

Naturex

24. 10. 2021, 09:05

Naturex patřil k prvním výrobkům firmy Polák model. Po skoro dvaceti letech jsme ukončili výrobu tohoto produktu a nahradili jej novým výrobkem Naturex F. Dnes zjišťujeme, že po klasickém Naturexu je pořád poptávka a tak uvažujeme o jeho opětovné výrobě.

Jak jste byli vy spokojení s tímto produktem?

Myslíte si, že bychom měli vrátit Naturex do prodeje?

Pište nám své zkušenosti a názory, protože vyrábíme pro Vás a chceme vyhovět přáním každého zákazníka.

Těšíme se na reakce

Komentáře

27. 01. 2022, 14:40:19
Martin Liška - (odpovědět)
Dobrý den pane Poláku, můj názor je, že Naturex je nejlepší materiál pro vlastní výrobu listnáčů a měl by být v nabídce. Samotné listí - to je napůl cesty. Ať se daří.
28. 01. 2022, 08:54:46
Tomáš Polák - (odpovědět)
Dobrý den, pane Liško. Moc děkuji za pochvalu. Ano, na přání zákazníků. jsme naturex vrátili do výroby. Teď běží výroba, postupně budeme přidávat na e-shop. Děkuji, a't se daří i Vám. Tomáš Polák
17. 05. 2022, 15:22:08
Petr - (odpovědět)
Dobrý den, chtěl bych radu, jak nejlépe " porcovat" foliaz, aby nedošlo k jejímu poškození. Děkuji za odpověď
04. 11. 2022, 19:39:50
Tomáš Polák - (odpovědět)
Dobrý večer, reaguji asi pozdě :), bylo to dost hektické. Naturex můžete stříhat nebo odtrhávat kousky, potřebné na výrobu stromků. Opadane listy můžete nasypat na strom a zafixovat lepidlem 5595, nezanechává lesklý filtr. Naturex jsme vyřadili ze sortimentu, zákazníci si oblíbili Naturex F, k tomu si zakoupí barvenou síťovinu a výše zmíněné lepidlo 5595. Moc děkuji a přeji hezký večer Tomáš Polák
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).