možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 143
týden: 1276
celkem: 306335
TIPY A RADY

 

 


ODLITKY SKÁLY 

   Ze sádrových odlitků můžete sestavit větší skalní masivy. Aby "skála" nepopraskala, doporučujeme pěnový polystyren, jako podklad, který       nalepíte  na dřevěný podklad kolejiště. Na přilepení můžete použít lepidlo, nejlepší ale je použít tekutou sádru, to proto, že i v případě, kdy řídká sádra   vyteče mezi spáry, jednoduše jí zabrousíte nebo odstraníte, lepidlo se odstraňuje hůř.   

po nalepení odlitky nemusíte tvarovat, protože už mají tvary, připravené k pokamžitému použití. Sada se skláda z několika kusů, který pasují k sobě. Samozřejmě, v případě, že odlitky chcete poupravit a vytvarovat, můžete použít malou pilku nebo klasický plochý šroubovak. Záleží na Vás.


11.01.2024

Naturex F - imitace listí. Na tento výrobek máme velmi dobré recenze, zákazníci píší, že jsou maximálně spokojení, což mě velice těší.

Také dostávám dotazy, jak se s tímto materiálem pracuje. Jednoduše. Kostru stromu či keřu potáhnete lepidlem, poté aplikujete síťovinou (7402 např.), necháme zaschnout a po zaschnuti přestříkáte lepidlem 5595 (5596 náhradní balení), posypete "listím" a znovu přestříkate lepidlem. Doporučujeme tenkou vrstvu síťoviny, ať stromek či keř vypadá přirozeně.  

 

 

Doprava do Ameriky a jiných zemí

08. 10. 2023, 20:25

Informace k dopravě do Ameriky a jiných států.
Vážení modeláři, zaznamenáváme větší množství dotazů k dopravě do Ameriky a jiných států.
V systému, na našem eshopu, máme nastavené ceny dopravy automaticky. Když objednáte a napíšete poznámku: upřesnit dopravu, přepočítáme dle váhy balíku.
Předem děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

DE

Informationen zum Versand nach Amerika und in andere Länder. Liebe Modellbauer, wir erreichen eine Vielzahl von Anfragen zum Versand nach Amerika und in andere Länder. Im System unseres E-Shops haben wir die Versandpreise automatisch festgelegt. Wenn Sie bestellen und eine Notiz schreiben: Geben Sie den Versand an, wir berechnen ihn entsprechend dem Gewicht des Pakets neu. Vielen Dank im Voraus und wir freuen uns auf die Zusammenarbeit mit Ihnen.

EN

Information on shipping to America and other countries. Dear modellers, we are experiencing a large number of inquiries about shipping to America and other countries. In the system, on our e-shop, we have set shipping prices automatically. When you order and write a note: specify shipping, we will recalculate according to the weight of the package. Thank you in advance and we look forward to working with you.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).